deklaracja dostepności     wartości domyślne       wielkość czcionki -> mniejsza czcionka     większa czcionka       wysoki kontrast -> wysoki kontrast     wysoki kontrast     wysoki kontrast

Stowarzyszenia Rolników i Konsumentów Kukiz'15

Wydarzenia

  W Polsce muszą zostać wprowadzone badania nad dodatkami do żywności
Komisja rolnictwa zapoznała się z raportem Najwyższej Izby Kontroli dotyczącym stosowania dodatków do żywności. Raport powstał pod koniec 2018 r., ale – jak wskazywali goście komisji – reprezentacji organizacji rolniczych – nie wzbudził dostatecznego zainteresowania, a tymczasem, ich zdaniem, jego wyniki są „zatrważające”.

więcej...
  Obywatelski Program Rolny Kukiz'15
Pragnę zaprezentować Państwu Obywatelski Program Rolny Kukiz'15, który został przygotowany w interesie rolników i konsumentów, czyli wszystkich obywateli Rzeczpospolitej.
więcej...
  Festiwal Żywności Wolnej od GMO - 4 maja 2018 r.
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do uczestnictwa w kolejnej już edycji Festiwalu Żywności Wolnej od GMO, która odbędzie się 4 maja 2018 r na Rynku Wielkim w Zamościu.
więcej...
  Stanowisko Stowarzyszenia Rolników i Konsumentów Kukiz'15 w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych
Przedstawiamy stanowisko Stowarzyszenia Rolników i Konsumentów Kukiz'15 w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw.
więcej...


[1]