Spotkania i wydarzenia

Wydarzenia

  Ogólnopolski Dzień Sołtysa
Ogólnopolski Dzień Sołtysa to dzień wyjątkowy. Ogromna praca jaką codziennie wykonują sołtysi na rzecz lokalnych społeczności jest nie do przecenienia. Wytrwałość i determinacja sołtysów w dążeniu do celu na pewno są wynagradzane poprzez wdzięczność obywateli. W tym wyjątkowym dniu pragnę złożyć wszystkim sołtysom najserdeczniejsze życzenia pomyślności oraz sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym.

więcej...
  Kukiz’15 gotowy na pracę z samorządowcami w województwie lubelskim
W dniu 10 marca 2018 roku w Sali Kongresowej hotelu Polskiego Związku Motorowego w Lublinie odbyło się spotkanie członków oraz sympatyków Ruchu Społecznego Kukiz'15. Podczas spotkania zostali zaprezentowani pełnomocnicy powiatowi oraz pełnomocnicy miast, odpowiedzialni za wybory samorządowe w województwie lubelskim. W roli prelegentów wystąpili posłowie Jarosław Sachajko i Jakub Kulesza oraz przedstawiciel Sztabu Krajowego Kukiz’15 Adam Zieliński. Na liczne pytania zgromadzonych odpowiadał również Wojciech Ulański - Prezes Stowarzyszenia Na rzecz nowej Konstytucji Kukiz'15 okręgu nr 7.
więcej...
  Konferencja "Wpływ pestycydów i GMO na środowisko, zdrowie i ekonomię oraz uwarunkowania prawne".
23 września 2017 roku w Sali Kolumnowej RP odbyła się konferencja naukowa od tytułem "Wpływ pestycydów i GMO na środowisko, zdrowie i ekonomię oraz uwarunkowania prawne". Prelegentami konferencji byli między innymi prof. Katarzyna Lisowska, biolog molekularny z Centrum Onkologicznego oraz prof. dr hab. Jan Narkiewicz-Jodko z Uniwersytetu Wrocławskiego i wielu innych...
więcej...
  Spotkanie z uczniami szkół rolniczych...
23 stycznia 2018 r. odbyło się spotkanie z uczniami szkół rolniczych okręgu 7. Odwiedziłem uczniów z ZS CKR w Różańcu oraz Korolówce-Osadzie. Spotkanie było niezwykle inspirujące dla mnie - mam nadzieję, że dla uczniów również...
więcej...
  PODSUMOWANIE 2 LAT KADENCJI
2 lata pracy jako Poseł na Sejm RP VIII kadencji były niezwykle pracowite. Na dowód tego chciałbym przedstawić podsumowanie mojej pracy w 2016 i 2017 roku...
więcej...
  Walka z ASF...
Od kilku miesięcy przegrywamy w walce Polska vs ASF. Choroba rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. Jak na razie najbardziej poszkodowane są Podlasie i Lubelszczyzna. Zakażone świnie w gospodarstwach rolników muszą niestety być zabijane, co godzi w ich interes. Niektórzy z nich w ten sposób stracili cały dobytek życia...
więcej...
  II Festiwal Polskiej Żywności Wolnej od GMO
Stowarzyszenie Rolników i Konsumentów - Kukiz'15 ma zaszczyt zaprosić Państwa na II edycję Festiwalu Polskiej Żywności Wolnej od GMO - bezpośrednio od Rolnika w Zamościu. Ideą wydarzenia jest promowanie rodzimych produktów prosto od rolnika oraz lokalnych producentów zdrowej, nieprzetworzonej żywności.
więcej...
  Poseł Sachajko zaprasza na spotkanie
Poseł Jarosław Sachajko zaprasza mieszkańców Zamościa i okolic na spotkanie otwarte, które odbędzie się w czwartek 30 marca o godz. 16 w budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu (ul. Akademicka 4).
więcej...
  Uprawa konopi - szaleństwo czy szansa na rozwój polskiego rolnictwa?
W Polsce od kilku lat trwa dyskusja nad zmianami prawnymi w zakresie zniesienia ograniczeń dotyczących uprawy konopi włóknistych. Politycy debatują, ekonomiści pomysł chwalą, młodzież się uśmiecha, a polski rolnik zaciera ręce. Choć sama roślina kojarzona jest z substancjami narkotycznymi, to z narkotykami nie ma nic wspólnego.
więcej...
  Podsumowanie mojej ubiegłorocznej działalności sejmowej
Rok 2016 był wyjątkowo pracowity w sejmie, na dowód tego chciałbym przedstawić Państwu podsumowanie mojej pracy jako Posła na Sejm RP w 2016 roku.
więcej...


[1]  2  3  4