Spotkania i wydarzenia

Wydarzenia

  Podsumowanie tygodnia#6 (14-20.05)
Zapraszam do zapoznania się z cotygodniowym podsumowaniem mojej działalności poselskiej...

więcej...
  Spotkania otwarte w wojewódzkie zachodniopomorskim...
W dniach 20-21 maja miałem zaszczyt uczestniczyć w spotkaniach otwartych z mieszkańcami województwa zachodniopomorskiego. 20 maja rozmawiałem z mieszkańcami Sarbinowa a 21 maja z mieszkańcami Koszalina i Świdwina. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom obecnym na spotkaniach za merytoryczną dyskusję oraz osobom zaangażowanym w ich organizację.
więcej...
  Podsumowanie tygodnia #5 (7-13.05)
Zapraszam do zapoznania się z kolejnym podsumowaniem mojej działalności poselskiej...
więcej...
  Podsumowanie tygodnia #3 (23-29.04)
Zapraszam do zapoznania się z kolejnym podsumowaniem tygodnia
więcej...
  Podsumowanie tygodnia #4 (30.04-6.05)
Zapraszam do zapoznania się z kolejnym podsumowaniem mojej działalności poselskiej
więcej...
  Podsumowanie tygodnia#2 (16-22.04)
Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem tygodniach (16-22.04)
więcej...
  Podsumowanie tygodnia#1 (09-15.04)
Chciałbym Państwu zaprezentować pierwsze podsumowanie mojej działalności poselskiej w dniach 9-15 kwietnia. Jak zawsze wiele się działo ale mam nadzieję, że ten segment zagości na stałe na mojej stronie internetowej...
więcej...
  Konferencja "Powszechny samorząd gospodarczy - projekt ustawy o izbach przemysłowo-handlowych"
27 marca w Sejmie RP odbyła się konferencja "Powszechny samorząd gospodarczy - projekt ustawy o izbach przemysłowo-handlowych". Konferencja była niezwykle ważna i dziękuję prelegentom i uczestnikom za przybycie. Idea samorządu gospodarczego niestety nie była na tyle interesująca, aby przyciągnąć uwagę przedstawicieli rządu. Miejmy nadzieję, że wyborcy w odpowiedni sposób podziękują innym politykom za tego rodzaju zainteresowanie sprawami dotyczącymi obywateli...
więcej...
  Ogólnopolski Dzień Sołtysa
Ogólnopolski Dzień Sołtysa to dzień wyjątkowy. Ogromna praca jaką codziennie wykonują sołtysi na rzecz lokalnych społeczności jest nie do przecenienia. Wytrwałość i determinacja sołtysów w dążeniu do celu na pewno są wynagradzane poprzez wdzięczność obywateli. W tym wyjątkowym dniu pragnę złożyć wszystkim sołtysom najserdeczniejsze życzenia pomyślności oraz sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym.
więcej...
  Kukiz’15 gotowy na pracę z samorządowcami w województwie lubelskim
W dniu 10 marca 2018 roku w Sali Kongresowej hotelu Polskiego Związku Motorowego w Lublinie odbyło się spotkanie członków oraz sympatyków Ruchu Społecznego Kukiz'15. Podczas spotkania zostali zaprezentowani pełnomocnicy powiatowi oraz pełnomocnicy miast, odpowiedzialni za wybory samorządowe w województwie lubelskim. W roli prelegentów wystąpili posłowie Jarosław Sachajko i Jakub Kulesza oraz przedstawiciel Sztabu Krajowego Kukiz’15 Adam Zieliński. Na liczne pytania zgromadzonych odpowiadał również Wojciech Ulański - Prezes Stowarzyszenia Na rzecz nowej Konstytucji Kukiz'15 okręgu nr 7.
więcej...


[1]  2  3  4  5